Centrum Pediatrii „Nord Clinic” jest nowoczesnym, doskonale wyposażonym specjalistycznym ośrodkiem stworzonym z troski o zdrowie dzieci.
Sb - Nd: Zamknięte
Dr n. med. Agnieszka Jankowska
Specjalista Pediatrii, Specjalista Gastroenterologii
Book appointment
We are here for you

Book appointment

W tym też czasie przeprowadziła przewód doktorski i uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. W kolejnych latach zdobywała wiedzę i doskonaliła umiejętności zawodowe w zakresie gastroenterologii dziecięcej co zaowocowało tytułem specjalisty w tej dziedzinie. Jako członek szpitalnego zespołu żywieniowego opiekuje się dziećmi z zaburzeniami odżywiania wymagającymi leczenia żywieniowego zarówno dojelitowego jak i pozajelitowego w szpitalu i w warunkach domowych.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy szpitalnej i ambulatoryjnej. Ponadto jest członkiem/ szefem zespołu lekarskiego programu „ 6-10-14 Dla Zdrowia”. Uczestniczy w szkoleniach i zjazdach pediatrycznych oraz gastroenterologicznych w Polsce i poza jej granicami. Autorka i współautorka ok 50 publikacji naukowych. Wolny czas spędza najchętniej na Kaszubach, przy dobrej lekturze i kawie.

Specjalizacja Specjalista Pediatrii, Specjalista Gastroenterologii
Tytuł Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej Gdańsku, po szkoleniu specjalizacyjnym w Klinice Pediatrii, Gatstroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci uzyskała tytuł specjalisty pediatrii.
Dni pracy poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

Zarejestruj wizytę: