Centrum Pediatrii „Nord Clinic” jest nowoczesnym, doskonale wyposażonym specjalistycznym ośrodkiem stworzonym z troski o zdrowie dzieci.
Sb - Nd: Zamknięte
Title Image

Aktualności

Home  /  Aktualności

Wszystko dla dzieci. Powoduje, że spojrzenie na pediatrę nie będzie już takie samo, inne niż wszystkie, bo całkowicie nastawione na małego pacjenta. Nord Clinic w Gdańsku jest miejscem szczególnym dla dzieci. Lecząc specjalistycznie i kompleksowo, bez zbędnych podróży i nerwów. W myśl przysięgi Hipokratesa „nie szkodzić” to jedno. Drugie i najważniejsze - dać jak najwięcej od siebie. Takiego zdania jest dr. n. med. Marcin Łosin, pomysłodawca i założyciel.

Współczesna medycyna rozwija się tak gwałtownie, że niejednokrotnie traci z pola widzenia to co najważniejsze - całościowy obraz dziecka. Tymczasem, zmieniająca się rzeczywistość, wyzwania rzucane przez rozwój cywilizacji, pojawienie się zupełnie nowych chorób i schorzeń, powodują, że na kwestię zdrowia naszych dzieci musimy spojrzeć holistycznie. Pediatria XXI wieku opiera się na profilaktyce i regularnej diagnostyce – mówi dr n.med. Marcin Łosin, prowadzący Centrum Pediatrii Nord Clinic w Gdańsku.