Centrum Pediatrii „Nord Clinic” jest nowoczesnym, doskonale wyposażonym specjalistycznym ośrodkiem stworzonym z troski o zdrowie dzieci.
Sb - Nd: Zamknięte
dr n. med. Maja Antonina Okońska
Specjalistka Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej, Specjalistka Pediatrii
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy szpitalnej i ambulatoryjnej. Uczestniczy w licznych szkoleniach i zjazdach endokrynologicznych oraz diabetologicznych krajowych i międzynarodowych.

Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii głównie na Oddziale Endokrynologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, w latach 2005-2011, uzyskując tytuł specjalisty pediatrii. Specjalizację szczegółową z zakresu endokrynologii i diabetologii dziecięcej odbywała w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku w Klinice Pediatrii, Diabetologii i Endokrynologii, pracując przede wszystkim na Oddziale Diabetologii Dziecięcej, w latach 2015-2017. Uzyskując tytuł specjalisty endokrynologii i diabetologii dziecięcej. W roku 2011 obroniła pracę doktorską z zakresu pediatrii, onkologii, endokrynologii i diabetologii, zatytułowaną: „Ocena funkcji osi przysadka-gruczoły docelowe oraz gospodarki węglowodanowej u dzieci po zakończonym leczeniu guzów ośrodkowego układu nerwowego”.

Specjalizacja Specjalistka Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej, Specjalistka Pediatrii
Tytuł Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1997-2003)
Szkolenia Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego
Dni pracy poniedziałek wtorek środa czwartek piątek