Centrum Pediatrii „Nord Clinic” jest nowoczesnym, doskonale wyposażonym specjalistycznym ośrodkiem stworzonym z troski o zdrowie dzieci.
Sb - Nd: Zamknięte
Mgr Joanna Zaborowska
Specialistka Fizjoterapii
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Swoją pracę opieram głównie na koncepcji NDT Bobath Basic (Neuro-Developmental Treatment/Bobath), której jestem certyfikowanym terapeutą. W terapii staram się łączyć elementy różnych technik: masażu tkanek głębokich, PNF, kinesiotapingu oraz techniki osteopatyczne. Brałam udział w kursie Diagnostycznym niemowląt Prechtla, Globalna Terapia Stopy, wczesna diagnostyka małego dziecka, kurs Osteopatia w pediatrii i neonatologii, kurs Mózgowe Porażenie Dziecięce- algorytm postępowania diagnostyczno-terapeutycznego , Skoliozy –diagnostyka postępowanie fizjoterapeutyczne . Prywatnie, uprawiam sporty siłowe, uwielbiam górski klimat i spędzać czas na świeżym powietrzu oraz jestem miłośniczką psów.

Specjalizacja Specialistka Fizjoterapii
Tytuł Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku fizjoterapii, 
z tytułem magistra.
Szkolenia Od czasu studiów moim celem zawodowym była praca 
z najmłodszymi. Swoje doświadczenie nabyłam w pracy z dziećmi w Poradni Rehabilitacyjnej Szpitala Dziecięcego “Polanki” w Gdańsku, „Krok po kroku” oraz aktualnie też w Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdańsku.
Dni pracy poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

Zarejestruj wizytę: