Centrum Pediatrii „Nord Clinic” jest nowoczesnym, doskonale wyposażonym specjalistycznym ośrodkiem stworzonym z troski o zdrowie dzieci.
Sb - Nd: Zamknięte
Mgr Karolina Krakowiak
Fizjoterapeuta
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Od początku kariery zawodowej związana z fizjoterapią pediatryczną. Przez lata zdobywała doświadczenie jako pracownik Poradni Rehabilitacyjnej Szpitala Dziecięcego „Polanki” w Gdańsku. Wcześniej współpracowała z Ośrodkiem Wczesnej Interwencji w Gdańsku. Stale rozwija swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach, warsztatach związanych z fizjoterapią pediatryczną.

Ukończone kursy: Zastosowanie kinezjologii rozwojowej wg Vojty u niemowląt, dzieci i młodzieży z zaburzeniami ruchowymi Diagnostyka i terapia skolioz wg Koncepcji FITS – Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz Diagnostyka niemowląt metoda Prechtla Trójwymiarowa, manualna terapia stóp na podłożu neurofizjologicznym – według „Terapii Zukunft-Huber” Dziecko wiotkie w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Rozwój psychomotoryczny i ontogeneza 3-6 miesiąc Rozwój psychomotoryczny i ontogeneza motoryczna 0-3 miesiąc Kinesiology Taping Rehabilitacja w zaburzeniach rozwojowych niemowląt 0-12 miesięcy

Specjalizacja Fizjoterapeuta
Tytuł Tytuł magistra Fizjoterapia, Uniwersytet Medyczny w Gdańsku
Dni pracy poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

Zarejestruj wizytę: