Centrum Pediatrii „Nord Clinic” jest nowoczesnym, doskonale wyposażonym specjalistycznym ośrodkiem stworzonym z troski o zdrowie dzieci.
Sb - Nd: Zamknięte
Mgr Karolina Lenza
Psycholog, Psychotraumatolog, Terapeuta
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Psycholog, psychotraumatolog, terapeuta w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach, trener umiejętności społecznych dzieci i osób dorosłych oraz osób ze spektrum autyzmu.

Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą wspierając ich w kryzysie emocjonalnym, w trudnościach rozwojowych, rozwijając w nich umiejętność komunikacji i rozpoznawania potrzeb. Prowadzi terapię dzieci i młodzieży z dysregulacją emocji, zaburzeniami neurorozwojowymi. Wspiera rodziców w procesie psychoedukacji i trudach wychowawczych.

Specjalizacja Psycholog, Psychotraumatolog, Terapeuta
Tytuł Absolwentka SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Sopocie, Studiów podyplomowych z zakresu: Psychologia dzieci i młodzieży- wspomaganie rozwoju, Psychotraumatologia, Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.
Szkolenia Swoje doświadczenie nabyła pracując jako psycholog w szkole z oddziałami integracyjnymi oraz prowadząc własną praktykę zawodową.
Dni pracy poniedziałek wtorek środa czwartek piątek