Centrum Pediatrii „Nord Clinic” jest nowoczesnym, doskonale wyposażonym specjalistycznym ośrodkiem stworzonym z troski o zdrowie dzieci.
Sb - Nd: Zamknięte

Dziedzina medycyny zajmująca się rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego(serca, aorty i mniejszych naczyń krwionośnych).

Objawy chorób kardiologicznych, zwłaszcza u małych dzieci są niejednokrotnie trudne do uchwycenia. Konsultacja kardiologiczna wskazana jest w przypadkach, wystąpienia u dziecka objawów takich jak duszność, szybką męczliwość, czy ból w klatce piersiowej.

Stała i specjalistyczna opieka kardiologiczna niezbędna jest zwłaszcza w sytuacji, gdy u dziecka stwierdzono obecność wrodzonej wady serca.

 

Przychodnię Nord Clinic wyposażyliśmy w specjalistyczny aparat do echokardiografii Vivid T8 renomowanej amerykańskiej firmy General Electric oraz w nowoczesny elektrokardiograf AsCard Grey.

Vivid T8 jest połączeniem sprawdzonych możliwości ultrasonografii kardiologicznych i wysokojakościowych obrazów USG. Aparat został wyposażony w wiele zaawansowanych funkcji, oraz specjalistyczne oprogramowanie, które zwiększa jego zdolności diagnostyczne w zakresie ultrasonografii kardiologicznej.

Specjalista Kardiologii Dziecięcej

Specjalista Kardiologii Dziecięcej

Specjalista Kardiologii Dziecięcej, Specjalista Pediatrii

Specjalista Kardiologii Dziecięcej, Specjalista Pediatrii