Centrum Pediatrii „Nord Clinic” jest nowoczesnym, doskonale wyposażonym specjalistycznym ośrodkiem stworzonym z troski o zdrowie dzieci.
Sb - Nd: Zamknięte
Dr Jacek Kobak
Specjalista Otolaryngologii
733227788
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny – GUMed) w 2012 roku. Specjalizację w dziedzinie otolaryngologii zdobył w Klinice Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Pracuje również w Poradni Otolaryngologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego oraz na oddziale otolaryngologii Szpitala Specjalistycznego im. J. Łukowicza w Chojnicach. Jest nauczycielem akademickim na GUMed w Kl. Otolaryngologii. Zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób: ucha, kości skroniowych, nosa, zatok przynosowych, ślinianek, jamy ustnej, gardła, krtani, głowy, szyi oraz przyległych do nich struktur, jak również narządów zmysłów – słuchu, równowagi, węchu oraz smaku. Przeprowadza diagnostykę guzów w okolicy głowy i szyi. W Centrum Pediatrii Nord Clinic wykonuję endoskopię laryngologiczną oraz przeprowadza konsultacje z zakresu otolaryngologii

Specjalizacja Specjalista Otolaryngologii
Tytuł Specjalizację w dziedzinie otolaryngologii zdobył w Klinice Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.
Dni pracy poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

Zarejestruj wizytę: