Centrum Pediatrii „Nord Clinic” jest nowoczesnym, doskonale wyposażonym specjalistycznym ośrodkiem stworzonym z troski o zdrowie dzieci.
Sb - Nd: Zamknięte
Dr Zofia Janicka
Specjalistka Okulistyki
Book appointment
We are here for you

Book appointment

Zajmuje się diagnostyką i terapią chorób oczu u dorosłych i dzieci, kwalifikacją do zabiegów okulistycznych, diagnostyką chorób okulistycznych (np. badania OCT, USG). Interesuje się szczególnie okulistyką dziecięcą.

Ma doświadczenie kliniczne w badaniu wad refrakcji, a także w leczeniu zachowawczym zeza i niedowidzenia u dzieci. Prowadzi badania kliniczne dzieci i młodzieży, m.in. z zespołem Downa. Od 2018 roku pracuje na stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Okulistyki GUMed, gdzie prowadzi ćwiczenia ze studentami z przedmiotu „Okulistyka”. Obecnie lek. Zofia Janicka pracuje m.in. jako lekarz specjalista okulistyki w Klinice Okulistyki Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.

Specjalizacja Specjalistka Okulistyki
Tytuł Lekarz Zofia Janicka po ukończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, rozpoczęła specjalizację w dziedzinie Okulistyki w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, którą zakończyła zdając Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskując tytuł specjalisty chorób oczu.
Dni pracy poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

Zarejestruj wizytę: