Centrum Pediatrii „Nord Clinic” jest nowoczesnym, doskonale wyposażonym specjalistycznym ośrodkiem stworzonym z troski o zdrowie dzieci.
Sb - Nd: Zamknięte
mgr Magdalena Rzepecka
Logopedia
Book appointment
We are here for you

Book appointment

W swojej praktyce logopedycznej zajmuję się diagnozą i terapią logopedyczną.

Dodatkowo jestem terapeutą miofunkcjonalnym wg Anity Kittel oraz providerem Neuroflow - aktywnego treningu słuchowego® . Pracuję również z pacjentami ortodontycznymi, przed, w trakcie i po leczeniu ortodontycznym. Przygotowuję do zabiegów frenulotomii i frenuloplastyki. Do diagnozy wykorzystuję certyfikowane narzędzia diagnostyczne oraz autorskie pomoce. W swojej pracy chętnie sięgam po nowe technologie.Terapia opiera się głównie na rozwijaniu u dziecka wszystkich sfer i dobrej zabawie z dużą ilością śmiechu. Stale poszerzam wiedzę, aktywnie uczestniczę w kursach, szkoleniach i konferencjach o tematyce logopedycznej. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji na Neurologopedę Klinicznego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Specjalizacja Logopedia
Tytuł Logopeda, filolog polski, terapeuta miofunkcjonalny, provider Neuroflow - aktywny trening słuchowy®
Szkolenia W roku 2018 ukończyłam studia magisterskie z filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Polonistyki.
Dni pracy poniedziałek wtorek środa czwartek piątek